GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

YAZILIM

LABORATUVAR

İNŞAAT

AR-GE

DGH-ARGE

2018 yılında kurulmuş olan firmamız pek çok alanda şehrimize , bölgemize ve ülkemize hizmet vermektedir. Faaliyet alanlarımız olan güneş enerji sistemleri, yazılım , inşaat ve danışmanlık konusunda doğru kişi ve birimler ile uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübesiyle yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

DAİMA GÜVENİLİR HİZMET

Görevimiz

Misyonumuz, müşterilerimize maksimumu yerine getirmeye odaklanan sektörün önde gelen hizmet sağlayıcı şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz Bilişim sektöründe en iyi Web Tasarım firması olmak ve pazardaki mevcut konumumuzda ilerlemek.

Vizyonumuz ve Misyonumuz, ekibimizi hedefe ulaşmak için teşvik ediyor. Müşterilerin gereksinimlerini tanır, analiz eder ve en iyi çözümleri sunarız. Hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun ediyor ve daha yetkin yazılım çözüm yaklaşımları ile uyguluyoruz.

Teknoloji Ortaklarımız

Yazılım geliştirme sürecinin her adımında becerilerini artırmak için Teknoloji Yöneticileri ile ortaklık kurduk.

Ekibimizle Tanışın

Sizinki gibi şirketlere yenilikçi konseptler sunan liderlerimizle ve çalışkan kişiliklerle tanışın.

Sen en iyisi misin?

Dijital dünya hakkında heyecan duyan ve sürekli olarak bir sonraki adımı görmek için sabırsızlanan akıllı insanlara her zaman yer vardır.

  • Esnek çalışma
  • 7/24 otopark
  • Uygun çalışma ortamı
  • Profesyonellik
  • İşbirliği ortamı
  • Takım Çalışması
İletişim

Enerji Projelerimiz

Türkiye Yenilenebilir Enerji Yönetmeliğine göre artık bina çatı üstü ve bina cephelerinde yenilenebilir enerji kaynaklarından olan temiz, sınırsız enerji kaynağı güneşten elektrik üretilebilecek, ihtiyaç fazlası elektrik olması durumunda elektrik dağıtım kurumuna satabilmek mümkündür.

Tüm Projeler
Ağın GES Projesi

Tarımsal Sulama GES Projesi kapsamında kurulan bu sistem 75 HP 56 KW büyüklüğündedir. Bu sistemde 208 adet 450 Watt Monokristal solar panel kullanılmıştır. Proje kapsamında bahçemiz 08.00 ile 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Elazığ Düğüntepe Tepesi Köyü GES Projesi

Bu proje kapsamında iki adet santral kurulmuştur. Birinci santralimiz 7.5 HP 5 KW büyülüğündedir. Bu sistemde 16 adet 400 Watt Monokristal solar panel kullanılmış olup sistemimiz 09.00-17.00 arasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Malatya Dilek GES Projesi

Tarımsal Sulama GES Projemiz 7.5 HP 5.5 KW büyüklüğündedir. 16 adet 400 Watt Monokristal solar panel kullanılmıştır. Müşterimizin bahçesini sulama masrafı sıfırlanmıştır.

Baskil Gemici Köyü GES Projesi

Bu projemiz Tarımsal Sulama GES Projesi olup 40 HP 30 KW büyüklüğünde bir sistemdir. Sistem kapsamında 128 adet 400 Watt Monokristal solar panel kullanılmıştır.

Baskil Hacı Mehmetli Köyü GES Projesi-2

Tarımsal Sulama GES Projesi kapsamında 20 HP 15 KW büyüklüğünde sistem kuruldu. Bu sistemde 100 adet 275 Watt Polykristal solar panel kullanılmıştır. Müşterimiz Arslan Bey arsasını 09.00 ile 17.00 saatleri arasında tam kapasite ile sulama yapabilmektedir.

Baskil Konacık Köyü GES Projesi

Tarımsal Sulama GES Projesi olan bu proje 25 HP 18.5 KW büyüklüğündedir. Proje kapsamında 100 adet 275 Watt Polykristal panel kullanılmıştır. Bu projeyle çiftçimiz Mithat Bey tarlasını tam kapasite ile 09.00 ile 17.00 saatleri arasında sulayabilmektedir.

14
234
14
903

GES PROJELERİMİZ

Fotovoltaik teknolojisi, Güneş’ten gelen ışınların yarı iletkenlerin üzerine düşmesiyle fotonların enerjisinin elektrik enerjisine dönüştürülmesidir. Her geçen gün gelişen bu teknoloji ile fotovoltaik sistemler daha yaygın hale gelmekte ve kurulu güç kapasitesi hızla artmaktadır.
Projeleri görüntüle
🡩