Hakkımızda

2018 yılında kurulmuş olan firmamız pek çok alanda şehrimize , bölgemize ve ülkemize hizmet vermektedir. Faaliyet alanlarımız olan güneş enerji sistemleri, yazılım , inşaat ve danışmanlık konusunda doğru kişi ve birimler ile uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübesiyle yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

 • 2018  Firmamızın Kuruluşu

  Firmamız 2018 yılında Prof.Dr.Davut Hanbay ve Abdulvahap Hanbay tarafından kurulup faaliyetlerine başlamıştır.Bu kapsamda aynı yıl içerisinde KOSGEB destekli Ar-Ge faaliyetlerimize başladık.


 • 2019  BAP ve Eğitim Laboratuvarları

  Fırat Üniversitesi ve İnönü Üniversitelerinin Bilimsel Araştırma Projeleri Destekleme Birimlerinin malzeme alımlarıyla üniversitelerimize hizmet sunduk. Aynı zamanda birçok meslek liselerine eğitim ,fizik, kimya laboratuvarları kurup malzeme temini sağladık.

 • 2020  Güneş Enerjisi Sistemleri

  Güneş enerjisi sistemlerine başladığımız bu yıl da alanında uzman kadromuzla 70 kW üzeri tarımsal sulama GES projelerinin projelendirilmesi , malzeme temini ve kurulumunu gerçekleştirdik.

 • 2021  Güneş enerjisi Sistemleri ve Yazılım Faaliyetleri

  Güneş enerjisi sistemlerinde 100 kW sistem kurulumu gerçekleştirirken aynı yıl içerisinde alanında uzman yazılım ekibimizle faaliyetlerimize başlayıp pek çok web sitesi , mobil uygulama ve görüntü işleme projelerini tamamladık.

 • 2022  2022 Hedeflerimiz

  Güneş enerji sistemlerinde şehrimizde ve bölgemizde daha önceki kurulumlarımızın üzerine ekleyerek bölgemizde öncü firma haline gelebilmektir. Yazılım alanındaki hedeflerimiz ise müşterilerimize en iyi ve en kaliteli çözümleri sunabilmektir.

 • 2023

  EFSANE PLANLAR HIZLI BÜYÜME GÜZEL PROJELER HEDEFİMİZ 2023

  2023 Yılı hedeflemizde firmamızın Güneş Enerjisi Sistemleri ve Yazılım alanlarında daha büyük projeler geliştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir. İnşaat sektörüde ise uzman ve deneyimli kadrosu ile bölgenin gözdesi haline gelen çarpıcı projelerle ismimzden sıkça söz ettirebilmektir.

13
232
13
895
Referanslar

Bize fikrinizi söyleyin, biz gerçekleştirelim.

Çözülmesi gereken bir marka sorununuz mu var? Bunu duymayı çok isteriz!
Başlayalım
🡩