l1

DGH AR-GE yazılım alanında kendini geliştirmiş donanımlı, yetenekli ve alanında uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ve güvenilir sistem yazılımları, uygulama yazılımları ve çevrimiçi yazılım çözümleri sunmaktadır.

pl-i1

DGH AR-GE olarak projelendirme, firmalaşma, ar-ge süreç danışmanlığı, hizmet danışmanlığı, iş çözümleri, alan ve yeterlilik belgelendirilmesi, eğitim hizmetleri gibi alanlarda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

i1

Her alandan nitelikli kadrosuyla DGH AR-GE, güvenli yaşam alanlarını insanlara borç bilen, projelerinde estetik ve modernizmi harmanlayan çevreye ve insana saygılı eserleriyle, yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

i1

DGH AR-GE, Güneş Enerjisi, Elektrik Üretimi, Rüzgar Enerjisi, Bioenerji Sistemleri, tasarım ve malzeme ile ilgili gelişmelerle, enerjisi sektöründeki ihtiyaçlarına çok daha efektif ve uzun ömürlü çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Resim1

DGH AR-GE, laboratuvar kurulumu, kullanılacak cihazları, kimyasallarının, analiz metotlarının seçimini ve yönetim sistemi dahil olacak şekilde tasarlamak, tasarım aşamasından sonra kurulumunu gerçekleştirmek için danışmanlık hizmetleri vermektedir.

9

Eğitim alanında yetkin bir kimliğe sahip DGH AR-GE, enerji dağıtım projeleri, teknik çizim,endüstriyel otomasyon teknolojileri eğitimlerinin de yani sıra arduino gibi gömülü sistemler ve donanımsal sistemlerin kullanımı konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Architects with Blueprints --- Image by © Push Pictures/Corbis

DGH AR-GE, deneyimli kadrosu, çok sayıda proje referansı ve uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübesiyle fikir geliştirme aşamasından, projenin teslimine kadar geçen tüm süreçlerde danışmanlık hizmet vermektedir.

ic-i2

DGH AR-GE, Üniversite sanayi iş birliğini sağlamak adına ve piyasanın ihtiyaç duyduğu ar-ge faaliyetlerinde üniversitelerde doğru kişi ve birimler ile kurumların etkileşimine yardımcı olup aralarındaki ilişkilerinin koordinasyonunu sağlıyoruz.