Hakkımızda

DGH Firması olarak 2018 yılında Malatya Teknoparkta kurulduk. Kadrosundaki akademisyenler ve uzmanlar sayesinde kısa zamanda faaliyet gösterdiği alanlarda Malatya ve Türkiye’de bilinir firmalar arasına girdik.

AR-GE, yazılım, danışmanlık, enerji, eğitim, inşaat, laboratuvar kurulumu, eğitim, proje geliştirme alanlarında yenilikçi çözümler ile dünya standartlarında çalışmaktayız, Türkiye’nin önemli firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmekte, böylece kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktayız.

DGH AR-GE’nin başarısında uzun yıllardır sektörde tecrübe kazanmış profesyonel çalışanları ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan yaklaşımı büyük önem taşımaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin önemli firmalarından biri olma vizyonu doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmekte, böylece kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarmaktadır.

Misyonumuz

DGH AR-GE olarak kurucumuz ve kıdemli uzman kadrolarımızla üstlendiğimiz öncülük görevini günümüzde de devam ettirerek, en küçükten en büyük boyutlara değin uzanan özel ve kamusal kuruluşlar için yazılım, inşaat, enerji, laboratuvar kurulumu, eğitim, proje geliştirme ve ar-ge üzerine danışmanlık hizmetleri ve üstün nitelikli kendi uygulama yazılımı ürünlerimize dayalı çağdaş ve güvenilir çözümler üretmek görevimizdir.

lmt-sirket