Hakkımızda

Yazılım

DGH AR-GE, yazılım alanında uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır .Firmalara ve kişilere özel masaüstü, mobil, web tabanlı yazılımlar geliştirmektedir. E-Ticaret siteleri sosyal medya hesap yönetimi konularında danışmanlık sunmaktadır.

Danışmanlık

DGH AR-GE olarak projelendirme kurumsallaşma AR-GE süreç, danışmanlığı, hizmet danışmanlığı, iş çözümleri, alan ve yeterlilik belgelendirilmesi, eğitim hizmetleri gibi alanlarda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yenilenebilir Enerji

DGH AR-GE Güneş Enerji Santralleri kurulumu, Rüzgar Enerjisi, Bioenerji Sistemleri, Elektrik üretimi ve iletimi alanlarda her türlü hizmet sağlamaktadır.

İnşaat

Her alanda nitelikli kadrosuyla DGH AR-GE güvenli yaşam alanlarını insanlara borç bilen, projelerinde estetik ve modernizmi harmanlayan çevreye ve insana saygılı eserleriyle, yarınlar için güvenli yatırımlar inşa etmektedir.

Laboratuvar

DGH AR-GE her türlü endüstriyel ve eğitim laboratuvar  kurulumu, kullanılacak cihazları dahil olacak şekilde tasarlamak, tasarım aşamasından sonra kurulumunu gerçekleştirmekte ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Eğitim

Eğitim alanında yetkin bir kimliğe sahip DGH AR-GE, enerji dağıtım projeleri, teknik çizim endüstriyel otomasyon teknolojileri eğitimlerinin yanı sıra robotik kodlama, gömülü sistemler alanlarında eğitim hizmeti vermektedir.

Proje

DGH AR-GE, deneyimli kadrosu çok sayıda proje referansı ve uzun yıllara dayanan mühendislik tecrübesiyle fikir geliştirme aşamasından, projenin teslimine kadar geçen tüm süreçlerde danışmanlık hizmet vermektedir.

AR-GE

DGH AR-GE Üniversite sanayi iş birliğini sağlamak adına ve piyasanın ihtiyaç duyduğu AR-GE faaliyetlerinde üniversitelerde doğru kişi ve birimler ile kurumların etkileşimine yardımcı olup aralarındaki ilişkilerinin koordinasyonunu sağlamaktadır.